Avukat Mersin

Avukat Mersin

Avukat Mersin

Avukat Mersin , Mersin ilinde çalışma yapan avukatları temsilen söylenen bir terimdir. Avukatlık büromu Mersin ve diğer tüm illerde faaliyet göstermektedir. İlkemiz çağdaş ve yenilikçi zihniyet ile eksiksiz hukuksal yardım sağlamaktır. Mersin Barosu Avukatları olarak hukukun üstünlüğüne inanmaktayız. Mersin Hukuk bürosu olarak da bu ilkelerle birlikte müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Avukat Mersin Olarak Baktığımız Dava Türleri ?

Avukat Mersin olarak hukuk , ceza , icra ve idari alanlarda hukuksal hizmet vermekteyiz.

Ceza Avukatı Mersin

Hukuk büromuzun avukatları ceza hukuku konusunda uzmandır. Ceza mahkemeleri Asliye Ceza Mahkemeleri ve Ağır Ceza Mahkemeleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Boşanma Avukatı Mersin

Hukuk büromuz boşanma hukuku konusunda da uzmandır. Boşanma davaları tek bir dava gibi görülse de aslında birden çok davayı birlikte barındırmaktadır. Boşanma davaları sonucunda bazen eşler birbirine şiddet uygulamaktadır. Bu şiddet sonucunda ceza davaları açılmaktadır. Bu sebeple boşanma davaları aslında ceza davaları ile iç içedir.

İdari Dava Avukatı Mersin

İdari davalar, idarenin yapmış olduğu işlemlere karşı açılan hukuk davalarıdır. İlgili davaların açılabilmesi için öncelikle hukuku aykırı bir idari kararın alınmış olması gerekmektedir. Hukuk büromuz geniş kadrosu ile idari alanda da hukuki servis sağlayabilmektedir. İdari davalar kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. "Tam yargı davaları" ve "İptal davaları". Hukuk büromuz her iki hukuk alanında da uzmandır.

Yurt Dışında Yaşıyorsanız Tıklayınız
İnstagram