Mersin Hukuk Büroları olarak Mersin ilinde bulunan hukuk büroları kastedilmektedir. Mersin avukat olarak ise , mersin ilinde faaliyet gösteren avukatlar kastedilmektedir. Hukuk büromuz üç uzman avukattan oluşmakta olup , hukukun bir çok alanında hizmet vermektedir. Aşağıda sırasıyla büromuzun baktığı hukuki davalar sıralanmaktadır. Baktığımız dava türleri aşağıda sıralanan davalarla sınırlı olmayıp detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin. Aşağıda tüm bu sıralama yapılmadan önce Mersin ilinde özellikle iddialı olduğumuz birkaç alandan bahsedeceğiz.

Mersin Avukat

Mersin avukat olarak hukuk büromuz Mersin ilinde bulunan tüm ilçeler deki adliyelerde hizmet vermektedir.Hukuk büromuz geniş kadrosu ile ilgili adliye de ki işlerini titizlikle takip etmektedir.

Ceza Avukatı Mersin

Ceza avukatı Mersin olarak hukuk büromuz 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu , 5607 sayıllı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu ve diğer kanunlar hakkında özel çalışmalar yapmaktadır. Hukuk büromuz yıllardır kazandığı tecrübe sayesinde ceza hukuku konusunda uzman hale gelmiştir. Mersin Hukuk Bürosu olarak gerek sanık müdafiliği gerekse müşteki vekilliği yaparak , müvekkillerimizi minimum zarar maksimum fayda prensibi ile temsil etmekteyiz.

Boşanma Avukatı Mersin

Boşanma avukatı Mersin olarak hukuk büromuz 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu ve diğer özel kanunlar hakkında özel çalışmalar yapmaktadır.Hukuk büromuz yıllardır kazandığı tecrübe sayesinde boşanma , nafaka , velayet ve mal paylaşımı konularında uzman hale gelmiştir. Mersin Boşanma avukatı olarak evlilik birliğinin her iki taraf açısında da kolay bir şekilde bitirilmesine yardımcı olmaktayız. Hukuk büromuz anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davaları açarak boşanma davalarını yürütmektedir.

Diğer Baktığımız Dava Türleri Aşağıda Sıralanmaktadır :

Çalışma Alanlarımız

Mersin Boşanma Avukatı
 

Mersin Boşanma Avukatı

Hukuk büromuz mersin boşanma avukatı olarak yıllardır kazandığı tecrübe ile aile hukuku konusunda tüm Türkiye çapında yıllardır profesyonel hizmet vermektedir.

Devamını Oku
Mersin Ceza Avukatı
 

Ceza Avukatı Mersin

Büromuz uzman ceza kadrosu ile kovuşturma ve soruşturmanın her aşamasında müşteki ve sanık tarafında müvekkillerini ceza davalarında en iyi şekilde savunmaktadır.

Devamını Oku
Mersin İcra Avukatı
 

Borçlar Hukuku - İcra İflas Hukuku

Hukuk büromuz yaptığı icra takipleri ile müvekkillerine alacaklarını tahsil etme konusunda profesyonel destek sağlamaktadır.

Devamını Oku
Mersin Ticaret Avukatı
 

Ticaret Hukuku Avukatı Mersin

Hukuk büromuz yerli-yabancı çok uluslu ticari, sanayi ve finans kuruluşları arasında çıkan uyuşmazlıklar da çözüm ortağı olmakta ve danışmanlık vermektedir.

Devamını Oku
Vergi Avukatı
 

Vergi Hukuku Avukatı Mersin

Hukuk büromuz yıllardır kazandığı deneyim ve tecrübeler ile vergi hukuku hukuku alanında uzmanlaşmıştır

Devamını Oku
İdare Hukuku
 

İdare Hukuku Avukatı Mersin

Hukuk büromuz yıllardır kazandığı deneyim ve tecrübeler ile idare hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Müvekkillerine tüm idari davalarda danışmanlık ve dava avukatlığı hizmeti vermektedir.

Devamını Oku
Askeri Dava Avukatı
 

Askeri Davalar

Konusunda tecrübe edinmiş hukuk büromuz yeni yasa ile kaldırılan Askeri Disiplin Kanunu ve Askeri Ceza Kanunu’na hakimdir.

Devamını Oku
Mersin İş Avukatı
 

İş Hukuku Avukatı Mersin

Hukuk büromuz iş hukuku alanında gerek işçi gerekse işveren vekilliği yaparak müvekkillerine en iyi hukuki servisi sağlamaktadır.

Devamını Oku
Malpraktis Avukatı
 

Doktor Hatası (Malpraktis ) Tazminat Davası

Hukuk büromuz hem hastaların hem yakınlarının hem de hekimlerin avukatlığını yapmaktadır.Biriken tecrübesi ile hukuk büromuz da ki avukatlar malpraktis avukatı haline gelmiştir

Devamını Oku
Medeni Hukuk
 

Medeni Hukuk

Hukuk büromuz başta gayrimenkul olmak üzere,isim değiştirme, yaş büyütme, yaş küçültme, ortaklığın giderilmesi (İzale-i Şüyu), tapu iptal ve tescil, kira bedelinin tespiti, ecri misil, kiracının tahliyesi gibi bir çok konuda deneyim sahibidir.

Devamını Oku
Mersin Miras Avukatı
 

Mersin Miras Avukatı

Mersin başta olmak üzere tüm illerde faaliyet gösteren hukuk büromuz deneyimli kadrosu ile yıllardır miras hukuku konusunda yasal mirasçıların hepsini bularak mirasın paylaştırılmasında yardımcı hizmet vermektedir.

Devamını Oku
Gümrük Avukatı
 

Gümrük Hukuku Ve Dış Ticaret Hukuku

Dış ticaret hukuku ve gümrük hukuku uyuşmazlıkları hukuki sorunlar olup avukatlar tarafından çözümlenmesi gerekmektedir. Hukuk büromuz Gümrük Hukuku ve Dış Ticaret konularında profesyonel destek sağlamaktadır.

Devamını Oku
Lojistik Hukuku
 

Lojistik Hukuku Ve Taşıma Hukuku (Cmr Hukuku)

Hukuk büromuz mersin limanının aktifliği sayesinde hukuk büromuz bünyesinde ki avukatlar lojistik, taşıma ve gümrük hukuku alanlarında uzman avukatlar haline gelmiştir.

Devamını Oku
Mersin Sigorta Hukuku Avukatı
 

Sigorta Avukatı Mersin

Ofisimiz Mersin merkez ofisi olmak üzere Türkiye'nin her ilinde, sigorta sözleşmeleri kapsamında oluşan uyuşmazlıklara yönelik sigorta avukatı olarak, mağdurların maddi ve manevi zararların tazmini başta olmak üzere tüm sigorta hukuku davalarında hizmet vermektedir.

Devamını Oku
Bilişim Hukuku Avukatı
 

Bilişim Avukatı Mersin

Hukuk büromuz, internet ve bilişim ortamında çıkan uyuşmazlıkların çözümünü konularında, içerik kaldırma, e-ticaret hukuku, sahte sosyal medya hesaplarının kapatılması gibi konularda profesyonel destek sağlamaktadır.

Devamını Oku
Spor Hukuku Avukatı
 

Spor Hukuku Avukati Mersin

Hukuk büromuz geniş referans ağı sayesinde spor hukuku alanında; futbol, basketbol , voleybol başta olmak üzere hem sporculara hem kulüplere hizmet vermektedir.

Devamını Oku
Marka Patent Avukatı
 

Marka Patent Avukatı Mersin

Marka ve patent hukuku alanında ta ki kanun ve yönetmeliklere hakim, uluslararası ve ulusal piyasada markalar ile ilgili düzenlemeleri takip eden hukuk büromuz Mersin ilinde Marka ve Patent konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Devamını Oku
Mersin İş Kazası Avukatları
 

İş Kazası Avukatları Mersin

İş kazası , sigortalının çalıştığı yerde yürütülmekte olan iş nedeniyle işçinin bedenen veya ruhen sakatlanmasına neden olan kazalarda iş kazası avukatı mersin olarak 4857 sayılı İş Kanunu alanında hem işçilere hem işverenlere hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Devamını Oku
Mersin Trafik Kazası Avukatı
 

Trafik Kazası Mersin Avukatı

Hukuk büromuz yılların kazandığı tecrübe ile , mağdurların alabileceği maksimum tazminat miktarını gerek şahıslardan , gerek sigorta şirketlerinden tahsil edebilmektedir.

Devamını Oku
Tanıma Tenfiz Avukatı Mersin
 

Tanıma Tenfiz Avukatı Mersin

Hukuk büromuz yabancı mahkeme kararlarını tanınmasını en iyi şekilde yapmaktadır. Avukatlık büromuz Mersin tanıma tenfiz avukatları arasında yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Devamını Oku
Mersin Arabuluculuk
 

Arabuluculuk

Mersin Arabulucu Tunç Sudi Tol arabuluculuk dosyalarında hizmet vermektedir.

Devamını Oku