Gaziantep Avukat

Avukat Tunç Sudi TOL, gaziantep

Bu web sitesi Avukatlık Reklam Yasağına uygun olacak şekilde iş elde etmek amacıyla reklam sayılabilecek her türlü teşebbüsten ve hareketten kaçınmayı amaç edinerek sınırlı sayı da bilginin paylaşımı ile hazırlanmıştır.

Hukuki Danışmanlık

Bireylere ve kurumlara ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmeti ile hukuki sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz.

Avukata Sor

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sorularınızı iletmek için avukata sor sayfamızı kullanabilirsiniz:

Avukata Soru Sor
tuncsuditol hakkimizda

Gaziantep Avukat Tunç Sudi Tol

Gelişen teknoloji ile konusunda uzman avukatlar bulmak günden güne kolaylaşmaktadır. Gaziantep avukat olarak bahsedilmek istenen, Gaziantep’te ki davalarda temsil yetkisi olan avukatlardır. Gelişen UYAP teknolojisi sebebiyle, davalar ve dilekçeler uyap üzerinden görülmeye başlanmıştır. Bu sayede avukat tutarken, her ilden avukat tutmanız mümkün hale gelmiştir.

Gaziantep ilinde görev yapan avukatlar Gaziantep Barosu’nun web sitesinde listelenmektedir. Hukuk büromuz Gaziantep ilinde bir çok hukuk bürosu ile iş ortağı olmakta olup, eksiksik hukuksal hizmet sağlamaktadır.

Gaziantep Avukat – Avukat Tunç Sudi TOL İletişim Bilgileri

Gaziantep Avukat :Avukat Tunç Sudi Tol
✅ Telefon :+90 (535) 331 65 85
✅ Adres :İhsaniye Mh. Zeytinlibahçe Cd. 4903 Sokak No:23 Kat:15 No:136 Profit İş Merkezi Akdeniz/MERSİN
✅ Mail :av.tuncsuditol@hotmail.com

Gaziantep Boşanma Avukatları

Gaziantep boşanma avukatı ile denilmek istenen boşanma davasında uzman avukatlardır. Boşanma davaları, anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Anlaşmalı boşanma davası 2-3 hafta arası sürmekte iken, çekişmeli boşanma davası 2-3 yıl arası sürmektedir. Hukuk büromuz boşanma davaları konusunda uzman olup, boşanma davalarını en kısa sürede sonuçlandırmaktadir. Boşanma davaları konusunda daha detaylı bilgiyi www.tuncsuditol.av.tr/ailehukuku bulabilirsiniz.

Gaziantep Ceza Avukatları

Gaziantep ceza avukatı ile denilmek istenen ceza davasında uzman avukatlardır. Ceza davaları ağır ceza mahkemeleri ve asliye ceza mahkemeleri olmak üzere iki mahkemede görülmektedir. Ceza hukuku, kendi alanında usul yönünden hukuk mahkemelerinden ayrılmaktadır. Bu sebeple ceza konusunda uzman avukat bulmak çok önemlidir. Hukuk büromuz geniş kadrosu ile ceza davaları konusunda uzman hizmet vermektedir. Ceza davaları konusunda daha detaylı bilgiyi www.tuncsuditol.av.tr/ceza-hukuku-ve-ceza-avukati bulabilirsiniz.

Gaziantep Miras Avukatları

Gaziantep miras avukatı ile denilmek istenen miras davasında uzman avukatlardır. Miras davalarına örnek olarak, İzaley-i Şuyu, Paylı mülkiyete geçiş, ortaklığın giderilmesi ve mirasın reddi davaları gösterilebilmektedir. Hukuk büromuz boşanma ve ceza davalarında olduğu kadar miras hukuku konularında da uzmandır. Miras davaları hukuk davaları içerisinde olup, yazılı usul esastır. Bu sayede yine ceza ve boşanma davalarında olduğu gibi uzaktan avukat tutmanız mümündür. Miras hukuku ile alakalı daha detaylı bilgiyi www.tuncsuditol.av.tr/miras-hukuku bulabilirsiniz.

Gaziantep Bilişim Avukatları

Gaziantep bilişim avukatı ile denilmek istenen bilişim hukuku konularında uzman avukatlardır. Bilişim hukuku yeni bir alan olup, uzmanlık gerektiren bir alandır. Bilişim hukuku davalarına örnek olarak, erişimin engellenmesi, içeriğin kaldırılması, bilişim teknolojileri kullanılarak yapılan dolandırıcılık suçları ve başka bir çok alan girmektedir. Hukuk büromuzun avukatlarından Tunç Sudi TOL bilişim hukuku konusunda ihtisas yapmış olup, bilişim hukuku konusunda sayısızı çözümler sunmaktadır. Bilişim hukuku konusunda daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Open chat
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?
Hemen Ara