Mersin Avukatları Telefon Numaraları

Mersin Avukatları Telefon Numaraları

Mersin Avukatları Telefon Numaraları

Mersin avukatları Mersin Barosuna kayıtlı avukatlardan oluşmaktadır. Mersin avukatları telefon numaralarını bulmak gelişen teknoloji ile her zamankinden daha kolaydır. Mersin avukatları telefon numaralarını şu şekillerde bulabilirsiniz :

 • Avukatın ismini Google arama motorun da aratarak avukatın web sitesinde bulunan iletişim kısmından bulabilirsiniz.
 • http://www.mersinbarosu.org.tr/barolevhasi Adlı Mersin Barosuna ait web sitesine girerek , “Baro Levhası” adlı kısımdan avukatın isim ve soy ismini aratarak telefon numarasına ulaşabilirsiniz.
 • 0324 232 18 45 numaralı Mersin Adalet Sarayına ait numarayı arayıp , Mersin Barosuna bağlanarak , görevli kişiden isim soy isim vererek ilgili avukatın telefon numarasını öğrenebilirsiniz.
 • Peki Avukatın Adını Bilmiyorsanız?

  Yine gelişen teknoloji ile bulmak çok mümkün. E-devlet uygulamasına girerek Adalet Bakanlığının UYAP sekmesinden , hakkınızda açılmış bulunan davayı görebilir , adınıza atanan avukatın adını öğrenebilirsiniz.

  Mersin Avukat Arama

  Mersin avukat telefon numaraları ile birlikte mersin avukat arama yolları da merak edilen başka bir husustur. Mersin avukat arama yöntemleri olarak internet araştırması örnek gösterilebilmektedir. Mersin avukat araması kapsamında internet araştırması yapılarak ve kullanıcıların yorumları okunarak bir avukat hakkında bilgi edinmek mümkün olabilmektedir. İnternet araştırması yapılırken mersin boşanma avukatı arama yada mersin ceza avukatı arama gibi ifadeler arama motoruna girilerek kolay şekilde alanında uzman avukat bulunabilmektedir.

  Mersin Baro Levhası Ne Demek?

  Baro levhası avukatların sicil, isim, adres ve iletişim bilgilerinin tutulduğu Barolara ait arşivdir. Baro levhası yani arşivi hem Türkiye Barolar Birliği tarafından hem de Mersin Barosu tarafından tutulmaktadır. Mersin barosuna ait baro sayfasına ulaşmak için https://www.mersinbarosu.org.tr/barolevhasi linkine tıklayabilirsiniz. Arama yapılırken isim yada soy isimden birinin girilmesi yeterlidir.

  Mersin Avukat Listeleri

  Mersin avukat listeleri; mersin avukatlarının listelerinin yani arşivinin tutulduğu listedir. Mersin barosu kendi bünyesinde tuttuğu bu listeye baro levhası demektedir. Mersin boşanma avukatı listeleri, mersin ceza avukatı listeleri gibi alanlara ait bir liste bulunmamakta olup, avukatların branşları sadece kendilerine sorarak öğrenilebilmektedir. Mersin avukat listeleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Mersin Adalet Sarayı aranıp, oradan Mersin Barosunun dahili telefon numarası girilerek baroya ulaşabilirsiniz.

   

  Avukat Danışma Hattı Var Mı?

  Avukat danışma hattı olarak hukuk büroları hizmet vermektedir. Avukatlara hukuki bilgi danışmak ücretlidir. Bu noktada avukat danışma hatları da ücretli danışmalardır. Fakat burada hukuki yol göstermek ile normal bir soru arasında fark vardır. Avukatlarda insandır hukuki yönlendirme dışında ki sorularınıza tabi ki telefonla cevap almak mümkündür.

  Ücretsiz Avukat Danışma Hattı Var Mı?

  Ücretsiz avukat danışma hattı yoktur. Avukatlık kanunu uyarınca avukatlara yapılacak hukuki danışmalar ücretli olmak zorundadır. 2023 yılı avukatlık danışma ücreti için lütfen Avukatlık Asgari Ücret Tarifesini inceleyiniz.

  Mersin En İyi Avukatları Telefon Numaraları

  Mersin en iyi avukatları telefon numaraları olarak bir liste bulmak maalesef mümkün değildir. Avukatların reklam yasağı olup mersin en iyi avukatları diye bir öne çıkarım yapılması reklam yasağına aykırıdır. Bu sebeple mersin en iyi avukatlarının telefon numaraları ancak araştırılarak bulunabilmektedir. Mersin en iyi avukatı gerçekte güvendiğiniz avukattır. Avukat ve müvekkil ilişkisi güven üzerine kurulu bir ilişkidir. Bu sebeple güvendiğiniz bir avukat sizin için en iyi avukat olacaktır.

  Yorum yapın

  Open chat
  Merhaba 👋
  Size yardımcı olabilir miyiz?
  Hemen Ara