Mersin Erdemli Avukat

Mersin Erdemli Avukat

Mersin Erdemli Avukat

Türkiye kanunları üzerinden görevini yerine getirmekte olan Erdemli Avukat ve danışmanlık bürosu, öncellikle müvekkilin davasına yönelik incelemeler yaparak, alanında uzmanlaşmış olan avukatlara yönlendirecektir. Dava ve duruşma sürecinde müvekkilin temsil edilmesi, dilekçe, itiraz ve dosya sunumlarına yönelik çalışmaların yapılması için Türkiye’nin en iyi hukuk fakültesinden mezun olmuş avukatlarla birlikte çalışılmaktadır.

Erdemli Boşanma Avukatı

Erdemli avukat, Türk Medeni kanunu üzerindeki maddelere göre tarafların Asliye mahkemesi üzerinden yasal olarak evliliklerinin sonlandırılmasını sağlayacak duruşmalara katılmakla görevlidir. Aynı zamanda boşanma davasının durumuna göre, anlaşmalı ya da çekişmeli olarak tarafların ortak bir paydada buluşması ve sürecin kısa sürede tamamlanması hedeflenmektedir.Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarına göre süreç farklılık gösterebilmekte, buna göre tazminat, velayet, nafaka ve itiraz davaları da açılabilmektedir. Bu süreçte profesyonel bir destek alınması aynı zamanda tarafların boşanmalarına dönük yasal düzenlemelere uyulması için avukat ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Anlaşmalı veya çekişmeli boşanma davalarına bu kapsamda bakılarak, medeni hukuk çerçevesinde gerekli olan bütün işlemler yerine getirilecektir.

Erdemli Ceza Avukatı

Erdemli ceza avukatı, Türk Ceza kanunları çerçevesinde incelenmekte olan bütün yasal yürürlüğe karşı müvekkilini bilinçlendirme ve onunla davadaki genel konum ve konuları paylaşmak zorundadır. 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 2. Maddesi ve 1. Fıkrasına yer almakta olan kanunlar ışığında, hayata kast etme, işkence ve tehditte bulunma, nitelikli dolandırıcılık aynı zamanda mesleğin kötüye kullanımı gibi alanlarda da bu ceza hukuku devreye girmektedir. Aile, miras ve iş hukukuyla da bağlantılı olabilmekte olan ceza hukukunda, kişi ya da kurumların davaya dahil edilmesi söz konusu olabilir. Erdemli avukat, birden çok sanığı savunabilir, duruşma sırasında hepsi için görevini yerine getirebilir.

Erdemli Miras Avukatı

Vasiyetname ve gayrimenkul davalarının çok görüldüğü bu alanda mirasın paylaşılması, mirasın reddi veya mirasın hak sahibine geçirilmesi gibi birçok dava işlenebilmektedir. Bu süreçte Erdemli avukat, aile hukuku ve miraslar hukuku çerçevesinde değerlendirmeler yaparak, müvekkilin en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayacak, bu alanda ihtiyaç duyulan bütün işlemleri yerine getirecektir. Duruşmaya çıkılması, dosyanın hazırlanması ve delilerin toplanması evresinde de avukatın büyük bir görevi bulunmaktadır. Erdemli üzerinden davanın yürütülmesi, duruşmada müvekkilin savunulması için direkt olarak büroya başvuru yapılabilir bu alanda danışmanlık hizmetinden de yararlanılabilir. Türkiye miraslar hukuku üzerinden boşanma davaları, mal paylaşımları ve vasiyet davaları da yürürlüğe girebilmektedir.

Erdemli İş Ve Ticaret Avukatı

Erdemli avukat, iş ve ticaret alanındaki ulusal ve uluslararası düzenlemeler hakkında müvekkillerin bilgilendirilmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda şirketlerin sözleşme ihlalleri durumunda dava açılması veya dava açılmadan arabuluculuk üzerinden sürecin takip edilmesi sağlanarak, yeni sözleşme düzenlemeleri yapılabilecek, kişiler ve kurumlar arasındaki ortak nokta bulunabilecektir. İş ve ticaret hukuku oldukça geniş olup, sözleşmelerin çevirilmesi aynı zamanda uluslararası alanda özel sözleşmelerin düzenlenmesi üzerine de büro üzerinden destek alınması sağlanabilmektedir. Bu alanda iş alanı, ticaret alanı ve ticaret şekillerine göre uzmanlaşmış olan avukatlarla birlikte çalışılmakta, en iyi seçeneklerle birlikte sürecin mahkemeye yansımadan önüne geçilmesine yönelik incelemeler de yapılabilmektedir.

Erdemli Avukatlık Ve Danışmanlık

Aile, miras, iş ve ticaret hukuku ile ilgili aynı zamanda gayrimenkul, inşaat ve idare hukuk alanlarındaki bütün hukuk alanlarına dahil olan kanunlarla ilgili uzmanlaşmış bir kadroyla çalışılmaktadır. Uzman avukat kadrosuyla birlikte uluslararası ticaret alanından, aile hukukuna ve miras, vergi, ceza hukuku çerçevesinde dava sürecinin başlatılması, davanın takibi yapılacaktır. Bunlarla birlikte dosya hazırlanması, müvekkilin duruşmada savunulması, delilerin toplanması ve mahkemeye dosya sunulması gibi birçok yürürlük kuralına uygun işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hukuki alanda gerekli olan bütün işlemlerin, sürecin ve kanunların takip edilmesi, müvekkilin aydınlatılması, Türkiyeli ya da yabancı kişilerin hak, özgürlük ve adaletlerine karşı Erdemli hukuk ve danışmanlık bürosuyla irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurt Dışında Yaşıyorsanız Tıklayınız
İnstagram