Mersinde İngilizce Bilen Avukatlar

Mersinde İngilizce Bilen Avukatlar

Mersinde İngilizce Bilen Avukatlar

Mersinde İngilizce bilen avukat bulmak mümkündür. Mersin limanı ve gelişen ağı sayesinde İngilizce bilen avukat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Hukuk büromuz dört avukattan oluşmakta olup, Mersin’in ilk kurumsal hukuk bürosudur. Hukuk büromuzun tüm avukatları İngilizce servis sağlayabilmektedir. Hukuk büromuzun baş avukatlarından ( Senior Partner) Avukat Tunç Sudi TOL, ileri derecede İngilizce bilmekte olup sözleşmeler hukuku ve gümrük hukuku konusunda uzmandır. Avukatımız 40’a yakın ülke gezmiş olup çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir.

Diğer baş avukatlarımızdan Avukat Ceyhun GÜVEL (Senior Partner) ise iki üniversite mezunu olup, Ege Üniversitesi İngilizce iktisat ve Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Kendisi de iyi derece de İngilizce bilmekte olup ağırlıklı olarak uluslar arası sözleşmeler hukuku ve şirketler hukuku alanında kendini geliştirmektedir.

Hukuk büromuz yurt dışında yaşayan kişilere özel olarak hizmet vermektedir.

Hukuk büromuz gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Gelişen teknoloji ile dünya küçülmekte hukuki sorunların çözümü hızlanmaktadır. Hukuk büromuz bu nokta da yurt dışında kişilere ve müvekkillerimize özel hizmet vermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için lütfen https://www.tuncsuditol.av.tr/yurtdisi-avukat ziyaret ediniz.

Hukuk büromuz İngilizce olarak sağladığı bazı hukuki alanlar:

-Uluslararası sözleşmeler hazırlanması ve düzenlenmesi

-Taşıma sözleşmeleri-Şirket Kurulumu

-İnsan Hakları Mahkemesi Başvuru

-Uluslararası hukuk anlaşmazlıkları

-Gayrimenkul alımı-satımı

-Doküman ve mahkeme tutanaklarının çevirisi

-Yabancılar Hukuku-Mülteci Hukuku

-Uluslararası tahkim ve arabuluculuk

-Yabancı mahkeme kararlarının tanınması ve tenfizi

-Türkiye içi hukuki işlemlerde güvenilir tercümanlık

-Gümrük Uyuşmazlıkları vb.

Yurt Dışında Yaşıyorsanız Tıklayınız
İnstagram