Pozcu Avukat

Pozcu Avukat: Pozcu Mersin ili Yenişehir ilçesinin merkez semtidir. Pozcu ismi 1893 doğumlu Şevket Pozcu isimli iş adamından gelmektedir. Şevket Pozcu Mersin’e gelerek aldığı çiftliklerde Türkiye de ilk kez portakal şarabı üretmiş ve bu şarabı ihraç ederek Mersin’e iş ve istihdam imkanı sağlamıştır. Pozcu avukat ise Mersin ili Pozcu ilçesinde görev yapan avukatlar kastedilmektedir. Pozcu semti Mersin merkez adliyesine bağlı olduğundan burada meydana gelen olaylar Mersin Merkez Adliyesinde görülmektedir.

Mersin Pozcu Avukatlık Bürosu Nereden Bulabilirim?

Mersin pozcu da görev yapan avukatların iletişim numaralarını internet sitesinde yapılan kısa bir araştırma sonucu bulmak çok kolaydır.

Mersin Pozcu Boşanma Avukatı Nasıl Bulabilirim?

Mersin ilinde bir çok başarılı boşanma avukatı bulunmaktadır. Yine internet yolu ile konusunda uzman bir boşanma avukatı bulmak çok kolaydır.

Boşanma Avukatı Ücretleri Ne Kadar?

Boşanma avukatı ücreti Avukatlık Asgari Ücret Tarifesinde Asliye Mahkemeleri için öngörülen ücret baz alınarak taraflarca kararlaştırılan miktardır. Avukatın tecrübesi , davanın zorluğu , süresi ve çeşidine göre değişmektedir.

Ceza Avukatı Ücretleri Ne Kadardır?

Ceza avukatı ücreti Avukatlık Asgari Ücret Tarifesinde yer alan Asliye ceza mahkemeleri ve Ağır ceza mahkemelerince öngörülen ücret baz alınarak hesaplanmaktadır. Yine aynı şekilde avukatın tecrübesi , davanın zorluğu , süresi ve çeşidine göre değişmektedir.

Mersin Pozcu En İyi Avukat Kimdir?

Böyle bir ayrımda bulunmak çok yanlıştır. Her konunun ayrı bir uzmanı olup her konuda uzman avukatlar ülkemizde mevcuttur. Konusunda en iyi avukat ise aslında o konuda en çok davaya bakan avukattır.

Yorum yapın

Open chat
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?
Hemen Ara