Yurt Dışında Yaşayan Müvekkillerimize Özel Hizmet Vermekteyiz.

Yurt Dışında Yaşayan Müvekkillerimize Özel Hizmet Vermekteyiz.

Yurt Dışında Yaşayan Müvekkillerimize Özel Hizmet Vermekteyiz.

Yurtdışında Yaşayan Vatandaşlar İçin Özel Olarak Hizmet vermekteyiz. Lütfen aşağı kısmı okuyunuz. (Yurtdışında Yaşayan Vatandaşlarımız İçin Ceza ve Boşanma vb. Uzman Avukatı)

Biz kimiz

Avukatlık büromuz Mersin ofisimiz merkez olmak suretiyle Türkiye’nin her ilinde profesyonel hizmet vermektedir. Avukatlık büromuz geniş referans ağı ve büro avukatlarının İngilizce servis sağlayabilmesi sebebiyle yurtiçi ve yurtdışında yaşayan birey ve şirketlere hizmet vermektedir. Müvekkillerimiz yerli-yabancı bireyler ile yerli-yabancı çok uluslu ticari, sanayi ve finans kuruluşlarıdır.

Hangi alanda hizmet veriyoruz?

Avukatlık büromuz çağdaş ve yenilikçi vizyonu sebebiyle başta ceza, boşanma ve tanıma-tenfiz olmak üzere hukukun bir çok alanında hizmet vermektedir. Çalışmalarımızı her geçen gün genişletmekte, hukukun her alanında hizmet sunmak için bıkmadan usanmadan çaba sarf etmekteyiz.

Tanıma ve Tenfiz davaları,Boşanma Davaları Miras davaları,Ceza davaları Ortaklığın giderilmesi davası (İzale-i şuyu),Gayrimenkul Alım-Satım işlemleri,Şirket Kurma işlemleri, Mülteciler hukuku,Yabancılar Hukuku, Gümrük Uyuşmazlıkları,Uluslar Arası Kara Taşımacılığı (CMR Law),Deport kararlarına itiraz ve benzeri,

Farkımız ?

Hukuk büromuz özellikle yurt dışında yaşayan müvekkillerimize yönelik özel çalışmalar sürdürmektedir. Dijitalleşerek globalleşen dünya da artık davaları uzaktan takip etmek mümkün hale gelmiştir. Hukuk büromuz da bu kapsamda yurtdışında yaşayan müvekkillere davalarını uzaktan takip edebilmek adına imkanlar sunmaktadır. (Aşağıda kısaca uzaktan dava nasıl açacağınızı ve davaları nasıl takip edeceğinizden bahsedeceğiz. Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.)

Size nasıl güvenebilirim ?

Yurt dışında yaşıyor ve haklı olarak güven konusunda şüpheleriniz var ise endişelenmeyin. Avukatlık büromuz gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında bir çok referansa sahiptir. Talep halinde referans numaraları müvekkillerimiz ile paylaşılmaktadır. Ayrıca arzu edildiği takdirde, Avukatlarımızın baro sicil numaraları tarafınızla paylaşılmaktadır. İlgili sicil numarası ile ruhsatnamemizi Türkiye Barolar Birliğinin resmi sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Vekaletname vermem için Türkiye’ye gelmem gerekir mi?

Vekaletname vermeniz için Türkiye ye gelmenize gerek yoktur. Ülkenizde bulunan Türk Konsolosluğuna giderek, adımıza vekalet düzenleyebilir, kargo ile tarafımıza yollayabilirsiniz

Dava uzaktan açabilir miyim ? Uzaktan Suç duyurusunda bulunabilir miyim ?

Evet dava uzaktan açabilirsiniz. Uzaktan suç duyurusunda da bulunabilirsiniz. Adınıza işlem yapabilmemiz adına tarafımıza yolladığınız vekaletname ile biz sizler adına davanızı Türkiye’nin her ilinden açıp takip ediyoruz.

Davayı uzaktan nasıl takip edebilirim?

Davanızın aşamalarını gelişen teknoloji sayesinde uzaktan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Hukuk büromuz, vekaletini aldığı müvekkillerini dava süreci ve yapılan işin aşamaları hakkında email ve Whatsapp uygulamaları ile sürekli bir bilgi akışıyla bilgilendirmektedir .Ayrıca Avukatlarımız tarafından dava durumuna göre 6 şar aylık aralarla bilgilendirme amaçlı rapor düzenlenmektedir.

Uzaktan Ödeme nasıl yapabilirim?

Avukatlık büromuz yenilikçi vizyonu ile Bitcoin ödeme sistemini Türkiye de kabul eden ilk hukuk bürosudur. Ödemelerinizi MoneyGRAM, WesternUnion, Banka swift ve BitcoinCüzdan ile yapabilirsiniz.

Ödemeyi hangi para cinsinden yapabilirim?

Ödemelerinizi Euro,Pound,Dolar,TL ve Bitcoin olarak yapabilirsiniz. Avukatlık Büromuz da, sabit fiyat politikası geçerlidir.Yabancı şahıslara ait dava ücretleri ile Türkiye vatandaşlarına ait dava ücretleri aynıdır. Bu sebeple yabancı para cinsinden yapılan ödemeler ile Türk Lirası olarak yapılan ödemeler sabittir.

Yorum yapın

Open chat
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?
Hemen Ara