Neden Biz

Biz Kimiz

Arabulucu Avukat Tunç Sudi TOL Mersin ilinde doğmuş olup Palma Hukuk ve Avukatlık Ofisinin 3 kurucu ortağından birisidir. Arabulucu Avukat Tunç Sudi TOL yaptığı hukuki çalışmalar sayesinde kısa zamanda Mersinin tanınan başarılı avukatlarından biri haline gelmiştir. Palma Hukuk Ofisi ise Mersin iline kurumsal firma anlayışını getiren ilk hukuk bürosudur.

Arabulucu Avukat Tunç Sudi TOL’un kurucusu olduğu Palma Hukuk, Mersin ofisi merkez olmak suretiyle Türkiye'nin her ilinde hizmet vermektedir. İlkemiz çağdaş avukatlık zihniyeti ile hızlı ve eksiksiz hukuksal yardım sağlamaktadır.

Avukatlık büromuz geniş referans ağı , geniş kadrosu ve büro avukatlarının İngilizce servis sağlayabilmesi sebebiyle yurtiçi ve yurtdışında yaşayan birey ve şirketlere hizmet verebilmektedir. Müvekkillerimiz yerli-yabancı bireyler ile yerli-yabancı çok uluslu ticari, sanayi ve finans kuruluşlarıdır.

Avukatlık büromuz çağdaş ve yenilikçi vizyonu sebebiyle hukukun bir çok alanında hizmet vermektedir. (Ceza,Hukuk,İdari, Arabuluculuk vb...) Çalışmalarımızı her geçen gün genişletmekte, hukukun her alanında hizmet sunmak için bıkmadan usanmadan çaba sarf etmekteyiz.

Vizyonumuz , Misyonumuz ve İlkelerimiz

Kurumsal Kimlik

Avukatlık büromuz, güçlü kurumsal kimliğiyle müvekkillerimize eksiksiz hukuki hizmetler sunmaktadır. Mersin'deki ilk kurumsal hukuk firmalarından biri olarak, avukatlarımız Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerdeki kurumsal yapıyı Mersin'e getirerek, hukuk alanında yeni bir anlayış sağlamışlardır.

Büromuz, yaptığı işlerin ve işlemlerin arkasında durarak, müvekkillerimiz arasında herhangi bir şahıs veya kurum ayrımı yapmaksızın her biri için koruyucu bir avukatlık sözleşmesi imzalamaktadır. Korucuyu avukatlık sözleşmesi ile işinizin sonuna kadar titizlikle takip edileceği, sürpriz sonuçlara rastlanmayacağı garanti edilmektedir.

Teknolojik Alt Yapı

Gelişen teknoloji ile bilgiye ulaşmak her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Eskiden, binlerce hukuki bilgi içinden doğru bilgiyi bulmak zaman alırdı. Ayrıca, dilekçe yazımı da uzun süreler almaktaydı. Ancak, yapay zeka gibi gelişen teknolojiler sayesinde, hem bilgiye erişim hem de dilekçe yazım süreleri kısalmıştır. Bu sebeple, çalıştığınız hukuk bürosunun teknolojik alt yapısının iyi olması, yapay zeka gibi gelişen teknolojileri kullanması davaların daha kısa sürede sonuçlanmasını ve en doğru bilginin mahkemeye sunulmasını sağlayacaktır. Hukuk büromuz, güçlü teknolojik alt yapısıyla ve kullandığı yapay zeka programları ile eksiksiz hukuki hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, yeniliklere açık olarak çalışmalarımızı her geçen gün güncellemekte ve geliştirmekteyiz.

Uygun Ücret

Uygun ücret ile maksimum fayda sağlamayı amaç edinen Büromuz, Türkiye'nin önde gelen ve dinamik avukatlarından oluşan uzman kadrosuyla, müvekkillerimize en uygun ücretlerle hizmet sunmaktadır. Hukuk alanında hem kaliteli hem de uygun ücretlerle çözümler sunan büromuz, Türkiye'nin her bölgesinde müvekkillerimizin avukat ihtiyacını karşılamak için çalışır, kurduğu iş birlikleri ve çözüm ortakları sayesinde, hukuki işlerinizi çok daha uygun ücretlerle çözer.

Bugün yüzlerce bireysel ve kurumsal müşterinin hukuki ihtiyaçlarına cevap veren saygın bir hukuk bürosu olarak, müvekkillerimize her türlü hukuki konuda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Hukuk büromuzun tecrübeli avukatları, müvekkillerimizin haklarını en iyi şekilde savunmak ve haklarının korunmasını sağlamak için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Kolay İletişim ve Ulaşılabilirlik

Hukuk büromuz, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri sunmak için, geliştirdiği iletişim araçları ile acil durumlarda 7 gün 24 saat, acil olmayan durumlarda ise mesai saatleri içinde avukatlarımıza doğrudan ve kolay iletişim imkanı sağlamaktadır. Böylece müvekkillerimiz, davanın her aşamasında bilgi sahibi olmakta ve davalarını adeta kendileri takip ediyor gibi hissetmektedirler.

Müvekkillerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Bu nedenle, hukuk büromuz müvekkillerimizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutarak, müvekkillerimizle sürekli bir iletişim halinde olmak için çalışmakta, teknolojik uygulamalar edinerek iletişimi kolaylaştırmaktadır.

Geliştirdiğimiz iletişim araçları sayesinde, müvekkillerimizle bilgi akışı hiçbir zaman kesilmemekte ve davanın her aşamasından haberdar olmaktadırlar. Hukuk büromuz, müvekkillerimize en iyi hizmeti sunmak için, iletişim konusunda da en ileri teknolojileri kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Şeffaflık

Avukatlık mesleği, müvekkil haklarını savunmak için var olan bir meslektir ve müvekkile açık ve net bir hukuki görüş aktarmak, davanın sonucu olumsuz olduğunda bile bunu şeffaflıkla aktarmak bu mesleğin en önemli unsurlarından biridir. Avukatlık Kanunu uyarınca bir avukatın davanın sonucu hakkında garanti vermesi yasaklanmıştır. Bu noktada olası olumsuz sonuçları ve dava sürecinin aşamalarını müvekkile geç kalmadan aktarmak, avukatın sorumluluğu ve yükümlülüğüdür. Hukuk büromuz gelişen teknoloji ve iletişim araçları sayesinde, müvekkillerimize dava süreci, işlemleri ve gelişmeleri hakkında sürekli bilgi akışı sağlayarak şeffaf bir hizmet sunmaktadır. Ödeme dekontu gibi dosyada bulunan bir evrakın tarafınızdan talep edilmesi halinde derhal tarafınızla ilgili evrak paylaşılmaktadır. Eğer davanın kazanılabilmesi hukuken mümkün değilse, bu durum dada derhal tarafınıza bildirilmekte, kaybın azaltılması için hukuki önlemler alınması noktasında hukuki destek olunmaktadır.

Bağımsızlık

Avukatlık mesleği, hak arama özgürlüğünün korunması açısından son derece kıymetli bir meslektir. Bu mesleğin icrasında, etkin bir savunmanın sağlanabilmesi için 'bağımsızlık' ilkesinin titizlikle uygulanması gerekmektedir. Hukuk büromuz, bağımsızlık ilkesini mesleki faaliyetlerinde en önemli unsurlardan biri olarak benimsemektedir. Büromuzun avukatları, herhangi kişi ve kuruma bağlı değildir. Bağlı bulundukları herhangi bir kurum veya kişiden emir almayan avukatlarımız, idealist bir bakış açısıyla çalışarak, müvekkillerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadırlar.

Geniş Hukuksal Bilgi

Hukuk büromuz, Akdeniz bölgesinin en büyük ve en kapsamlı hukuk arşivine sahip olmakla birlikte, +700 adet özgün makale ve örnek dilekçeyle de müvekkillerimize benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Büromuzun avukatları, meslek içi eğitimlerle kendilerini sürekli olarak geliştirerek uzmanlık alanlarını genişletmektedir.

Uzman kadromuz ve uzmanlaşma çabalarımız sayesinde, hukukun birçok alanında profesyonel hizmetler sunabilmekteyiz. Hukuk büromuz, müvekkillerimize her zaman en kaliteli hukuki çözümleri sunmayı hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Her geçen gün daha da büyüyen ve genişleyen müşteri portföyümüz sayesinde, hukuk büromuzun başarısı da artmaktadır. Müvekkillerimize en iyi hizmeti sunmak için, çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

Gizlilik ve Mesleki Sır

Hukuk büromuz, avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerinden biri olan 'sır saklama ve gizlilik' ilkesine son derece bağlıdır. BM Havana Avukatlık Kuralları, AB Avukatlık Meslek Kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu tarafından belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkelerini, büyük bir hassasiyetle uygulamaktayız. Müvekkillerimize ait olan bilgi ve belgeleri, mesleki sır kapsamında özenle gizli tutuyor ve üçüncü kişi veya kurumlarla asla paylaşmıyoruz. Bu sayede müvekkillerimizin tamamen güvende hissetmelerini sağlıyoruz ve onların haklarını korumak adına yasal gereklilikleri titizlikle yerine getiriyoruz. Ayrıca imzalayarak tarafınıza teslim ettiğimiz avukatlık sözleşmesi ile bu ilkeyi garanti altına alıyoruz.

Referanslarımız

Yurt Dışında Yaşıyorsanız Tıklayın
İnstagram