Toroslar Avukat

Dava ve uyuşmazlıkların çözüme ulaşması için kanunlar ışığında yürütülmekte olan bütün sürecin takip edilmesi ve müvekkilin savunulması için Toroslar avukat uzman kadrosuyla yardımcı olacaktır. Davanın son çare olmaması için öncellikle arabuluculuk hizmeti de vermekte olan büro, dava ve davacı arasındaki uyuşmazlıkları çözmeye çalışacak, çözülmediği takdirde yasalar hakkında müvekkilini bilgilendirecektir.

Toroslar Hukuk Ve Danışmanlık Bürosu

Toroslar avukat, geniş uzman kadrosuyla müvekkillerin en iyi şekilde temsil edilmesini, tecrübeli ve alanında uzmanlaşmış avukatlarla çalışılmasını sağlamaktadır. Dava boyunca iş birliği içerisinde olacağınız avukatlar, zaman içerisinde sizlere yönlendirmeler yapacak, mahkeme hakkında ve yasalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda tahkim ve arabuluculuk görevleriyle birlikte birçok faaliyet alanında da destek olacaktır.

Avukatın Görev Tanımı

Türkiye’de avukat tutmak her vatandaşın hakkı olarak görülmektedir. Yasalar ve devlet bu konuda hiçbir vatandaşa kısıtlama getirmemiş, davalı ya da davacı olmak üzere herkesin avukatla görüşmesine imkan vermiştir. Hukuk sistemini iyi kavramış ve bilen avukatlar, öncellikle mahkeme sürecinden önceki evrede hazırlıklar yaparak, müvekkilin evrak işleri hakkında bilgilendirilmesini sağlamaktadır. Daha sonra müvekkilin delil ve gözaltı durumlarında da yanında olacak, delil toplama ve itiraz dilekçesi sunma hakkında sahip olmasında yardımcı olacaktır. Müvekkilin mahkeme sürecinde savunulması, duruşma sırasında bilgilendirilmesi sağlanırken, aynı zamanda boşanma, miras, aile ve ticaret alanlarında da arabulucu olarak sürecin mahkemeye yansımadan da tamamlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Toroslar Bilişim Hukuku Avukatı

Bilişim hukuk dünyada ve Türkiye’de de yeni yeni gelişmekte olan bir hukuk alanıdır. Özellikle teknolojiyle ve dijitalleşen dünyayla doğrudan bağlantılı olan bilişim alanı, bilişim suçlarını da kapsamaktadır. Bilişim suçları, nitelikli dolandırıcılık, ATM ve karttan kişinin rızası dışında para çekilmesi, kişinin iyi niyetinin kötüye kullanılması, kişi veya kurumların bilişim sistemlerinden veri çalınması, kopyalanması ve yaygınlaşması aynı zamanda internet üzerinden fikri sinai suçların işlenmesi durumlarını da kapsamakta, bilişim hukuku çerçevesinde Toroslar avukat, kişi ve kurumların haklarını, itirazlarını ve yanlış anlaşılmasına meal veren durumların ortadan kaldırılmasını sağlayacak, süreci takip ederek internet ortamındaki fotoğraf ve videoların silinmesine de yardımcı olacaktır.

Toroslar Boşanma Hukuku Avukatı

Medeni hukuk alanında girmekte olan boşanma hukuku, özellikle eşlerin evliliklerini yasal olarak bitirmelerini ve bunun medeni hukuk tarafından onaylanmasını kapsamaktadır. Bu alanda anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarının açılması durumlarına karşı, avukatın görevi sürecin hızlanmasını sağlamaktır. Toroslar avukat, boşanma davalarında eşlerin ortak bir noktada buluşarak, nafaka, velayet, tazminat ve mal mülk davalarından olabildiğince kısa sürede çıkabilmelerini sağlamak ve tabi ki dava sonucunun müvekkilin lehine olacak şekilde düzenlenmesine yol açmaktır. Davaların çözüme ulaşması konusunda, medeni hukuk alanında profesyonel bir destek alabileceğiniz uzman avukat kadrosuyla büro üzerinden görüşebilir, dava ve dava süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Toroslar Ceza Hukuku Avukatı

Ceza hukuku alanında uzman bir kadroyla çalışmakta olan hukuk ve danışmanlık bürosu, Türk ceza hukuku çerçevesinde güncellenmiş yasalar aynı zamanda suç ve ceza kavramı üzerinden işlenmekte olan kanunlar hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Ceza hukuku çerçevesinde davanın yürütülmesi, delilerin toplanması aynı zamanda müvekkilin mahkemede savunulması için tecrübeli avukatlarla çalışılmaktadır. Alanında uzman olan avukatlar, ceza hukuku çerçevesinde incelenmekte olan nitelikli dolandırıcılık, hayata kast etme, işkence veya tehdit eylemlerinde bulunma, bunlarla birlikte devlete yönelik örgütlenme ve casusluk işlerine bulaşma durumlarında müvekkiline hizmet vererek, davalı ya da davacı olması fark etmeksizin kanunları inceleyecektir. Türk ceza kanunları üzerinden gerekli olan işlemler yönetmelik çerçevesinde uygulanmaktadır.

Toroslar Avukat İletişim Bilgileri

Yorum yapın

Open chat
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?
Hemen Ara