Mezitli Avukat

Mezitli avukat demek, Mersin ili Mezitli ilçesinde görev yapan avukat demektir. Mezitli Mersin ilinin ilçesi olup, Mersin merkez adliyesine bağlıdır. Mersin Mezitli konumu itibariyle adliyeye uzak olup, avukatlık büroları genelde adliye yanında olmaktadır. Bu sebeple, Mezitli ilçesinden avukat tutmak yerine, mersin adliyesi civarında görev yapan avukat tutmakta fayda vardır.

Mezitli Avukat İletişim Bilgileri

Mezitli Avukat :Avukat Tunç Sudi TOL
Telefon :+90 (535) 331 65 85
Adres :İhsaniye Mh. Zeytinlibahçe Cd. 4903. Sokak No:23 Kat:15 No:136 Profit İş Merkezi Akdeniz/MERSİN
Mail :av.tuncsuditol@hotmail.com

Mezitli Avukat Olarak Hukuk Büromuzun Hizmetleri

Hukuk büromuz Mersin adliyesinin yanında bulunmakta olup, Mezitli de meydana gelen davalara rahatlıkla bakabilmektedir. Hukuk büromuzun çalışma alanlarına yönelik detaylı bilgi için web sitemiz üzerinde ki linkten bakabilirsiniz.

-Mezitli de Gerçekleşen Suçlara İlişkin Ceza Davaları,

-Mezitli de Yaşayan Çiftlere Yönelik Boşanma Davaları,

-Mezitli de Yaşayan İnsanlara Yönelik Miras Davaları

-Mezitli de Çalışan İnsanlara Ait İş Hukuku Davaları,

-Mezitli de Tedavi Olan ve Yaralanan İnsanlara İlişkin Doktor Hatası Davaları

Mezitli Miras Avukatı

Mezitli Miras avukatı demek, miras davalarına bakan avukat demektedir. Miras davalarına örnek olarak ortaklığın giderilmesi davaları, tapu iptal ve tescil davaları, mal kaçırma davaları, öne alım davaları örnek gösterilebilmektedir. Miras davaları teknik davalardır. Bu sebeple konusunda uzman Mezitli avukat ile iş yapmak önemlidir. Miras davalarında zamanaşımı da çok önemlidir. Bu sebeple zamanaşımının geçip geçmediğini dava açmadan önce kontrol etmek boşuna dava açılmasını engelleyecektir.

Mezitli Boşanma Avukatı

Mezitli boşanma avukatı demek, boşanma davalarına bakan avukat demektedir. Boşanma davaları çekişmeli boşanma davası ve anlaşmalı boşanma davası olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Anlaşmalı boşanma davası, çekişmeli boşanma davasına göre çok daha pratik bir yöntemdir. Yine boşanma avukatı seçerken Mezitli yakınları yerine, merkez adliye yakınlarında avukat seçmek çok daha mantıklı olacaktır. Gelişen teknoloji ile artık UYAP üzerinden davalar açılabilmektedir.

Mezitli Ceza Avukatı

Mezitli ceza avukatından kasıt, Mezitli ilçesinde ceza davalarına bakan avukattır. Ceza davaların da boşanma davalarında olduğu gibi ikiye ayrılmaktadır. Ceza davaları, asliye ceza davaları ve ağır ceza davaları olmak üzere ayrılmaktadır. Bu ayrım ise suçun ağırlığına göre değişmektedir. Mezitli ilçesinde gerçekleşen olaylara mersin adalet sarayındaki mahkemeler bakmaktadır.

Mezitli En İyi Avukat Nasıl Bulunur?

Mezitli en iyi avukat bulmak için avukat araması yapmak gerekmektedir. Doğru avukat araması yapılması halinde doğru avukata sor uygulamaları ile sorularınızın cevabına ulaşmak mümkün olacaktır. Mezitli’de en iyi avukatı bulmak için adımlarınızı takip etmeniz önemlidir:

 1. İhtiyaçlarınızı Belirleyin:
  • Hukuki sorununuzun türünü tanımlayın (örneğin, boşanma, ceza, iş, icra, miras vb.).
  • Aradığınız deneyim ve uzmanlık düzeyini belirleyin (tecrübeli bir avukat mı, belirli bir alanda uzman bir avukat mı?).
  • Bütçenizi belirleyin (avukatlık ücretleri değişkenlik gösterebilir).
 2. Araştırma Yapın:
  • İnterneti kullanın: Mersin Barosu’nun web sitesi (mersinbarosu.org.tr), avukatların web siteleri ve blogları, hukuk danışmanlığı platformları gibi kaynaklardan faydalanın.
  • Tavsiyeleri değerlendirin: Ailenizden, arkadaşlarınızdan, meslektaşlarınızdan ve diğer avukatlardan tavsiyeler alın.
  • Yerel Baro ile iletişime geçin: Mersin Barosu’nun web sitesini (mersinbarosu.org.tr) ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
 3. Adayları Değerlendirin:
  • Avukatların deneyimlerini ve uzmanlık alanlarını inceleyin.
  • Başarı oranlarını ve aldıkları geri bildirimleri araştırın.
  • Avukatlık ücretlerini karşılaştırın.
  • Ofislerini ziyaret edin ve avukatlarla görüşün.
 4. Karar Verin:
  • Araştırmanız ve görüşmeleriniz doğrultusunda size en uygun avukatı seçin.
  • Seçtiğiniz avukatla iletişim kurun ve detayları görüşün.

Bu adımları takip ederek Mezitli’de en uygun avukatı bulabilirsiniz. Unutmayın, doğru avukatı bulmak için detaylı bir araştırma ve değerlendirme süreci gereklidir.

Mezitli Avukat Numaralarını Nereden Bulabilirim ?

Mezitli avukat numaralarını Google da arama yaparak, yahut www.mersinbarosu.org.tr üzerinden bulabilmek mümkündür ama yukarıda açıklandığı gibi, Mezitli merkez adliyeye uzak olduğundan, Mersin avukat telefon numaraları şeklinde arama yapmak daha kolay olacaktır.

Mezitli En İyi Avukat Kimdir?

Bir avukat seçerken “en iyi” olarak aramak çok yanlış olacaktır. Her davanın ayrı bir uzmanı olup, bir konuda bir çok avukat uzmandır. Bu sebeple en iyi avukat şeklinde arama yapmak yerine, güvenilir bir avukatla çalışmak daha doğrudur.

Yorum yapın

Open chat
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?
Hemen Ara